W nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" Natalka i Franek wrócą z Bieszczad do Grabiny. Młoda policjantka postanowi spotkać się z siostrą (Iga Krefft) i wyzna jej, że po wyjeździe nigdy wcześniej nie było jej z narzeczonym aż tak dobrze.

- Zasługujesz na wszystko, co najlepsze - wesprze Ula Natalkę w serialu "M jak miłość". Potem ukochana Franka odwiedzi Barbarę (Teresa Lipowska), która zapyta wnuczkę o ślub. Ta posmutnieje i stwierdzi, że nie poruszała jeszcze tego tematu z Zarzyckim. Leśniczy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość" również zamieni słowo z seniorką rodu, świeżo owdowiałą. Wyzna jej, że śmierć Lucjana uświadomiła mu, co w życiu jest naprawdę ważne, a jeszcze tego samego dnia ponownie uklęknie przed Natalką i poprosi ją po razu drugi o rękę:
- Jeszcze raz chcę cię poprosić, żebyś została moją żoną. Jeszcze dziś wieczorem - powie Franek.

Okaże się, że cała najbliższa rodzina od jakiegoś czasu będzie zaangażowana w organizację cichego ślubu i wesela w siedlisku, pod czujnym okiem Uli. Franek i Natalka w 1332 odcinku serialu "M jak miłość" zostaną małżeństwem.

- Kocham cię. I będę cię kochał zawsze, do ostatniego tchu, przysięgam - obieca Franek, a wzruszona Natalka odpowie:
- Wiem, wiedziałam od pierwszej chwili, kiedy się spotkaliśmy.