21-letnia Ellie Taylor-Davis źle się poczuła. Postanowiła sprawdzić w internecie, czy ma czego się obawiać. Jednak po przeczytaniu dostępnych informacji, okazało się, że to raczej nic poważnego i dziwny objaw powinien dość szybko zniknąć. 

Kilka tygodni później, gdy udała się do lekarza po antykoncepcję hormonalną, poprosiła również o dodatkowe badania. Chciała się upewnić, że w jej organizmie nie dzieje się nic niepokojącego, bo od jakiegoś czasu zmagała się z bólem brzucha, wzdęciami i częstomoczem. Jednak lekarz nie miał dla niej dobrych wiadomości. 

To, co Ellie czuła kilka tygodni temu w swoim brzuchu, okazało się być guzem. A dokładnie rakiem jajników, który rozrósł się w organizmie do niebotycznych rozmiarów. W trakcie badania miał aż 16 cm i zaczął rozpychać organy znajdujące się w pobliżu. Potrzebna była niezwłoczna operacja. 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dziewczyna wyzdrowiała i nie potrzebowała chemioterapii. Jednak po tak silnych i niespodziewanych przeżyciach postanowiła poinformować i ostrzec inne kobiety, opowiadając o swojej chorobie.

Ellie Taylor-Davis said it felt like an "alien" was moving in her stomach. But she ignored the warning sign anyway.

Opublikowany przez JumbleJoy.com na 23 lipca 2017