O jednym z takich przykrych wydarzeń przeczytacie za chwilę. Należy pamiętać o tym, że bohater tej historii nie dodał żadnych zdjęć ze względu właśnie na anonimowość. Dlatego te użyte w artykule mają charakter wyłącznie poglądowy.

Pewna para zatrudniła jako pomoc domową studentkę, która chciała sobie dorobić. Zarówno mąż, jak i żona byli bardzo zadowoleni z pracownicy. Do czasu…

Mężczyzna cały czas odnosił wrażenie, że coś jest nie tak. W końcu stało się. Pewnego dnia okazało się, że zginął jego drogi zegarek. Nie mógł go nigdzie znaleźć.

Postanowił, że zapyta o niego swoją pomoc domową. Zegarek znalazł się niedługo potem. Okazało się, że był niby za szafką, którą mężczyzna dokładnie wcześniej sprawdził.

Miało miejsce jeszcze kilka podobnych incydentów.

Mężczyzna nabrał w stosunku do gosposi podejrzeń. Był prawie pewien, że jest z nią coś nie tak. Postanowił więc, że zamontuje w domu ukrytą kamerę.

Źródło: pinterest.com

Pierwszego tygodnia zauważył, że kobieta dużo czasu spędza w szafie, w jego sypialni. Nie zauważył jednak, aby coś zniknęło. Jedynie torba z seks-zabawkami zmieniła swoje położenie. Wszystko inne było jednak posprzątane i w jak najlepszym porządku. Na razie mężczyzna nie miał nic do zarzucenia dziewczynie.

Tydzień później musiał pojechać w podróż służbową.

Gdy wrócił i przejrzał co się nagrało, doznał szoku. Zobaczył jak gosposia sprząta sypialnię, nagle podchodzi do szafy i bierze z niej torbę z zabawkami erotycznymi. Wyciąga stamtąd jeden z przyrządów, kładzie się na łóżku i zaczyna zabawę… Włosy dosłownie stanęły mu dęba!

Źródło: giphy.com

To jednak nie było najgorsze…

W pewnym momencie do sypialni weszła jego żona. Zamiast zwrócić uwagę gosposi, usiadła obok niej na łóżku. Dosłownie chwilę później studentka zaczęła dobierać się do spodni jego żony. I na pewno nie po to, aby je uprać…

Mąż pocieszał się tym, że kobiety ani razu się nie całowały, czyli ich „interakcja” była czysto seksualna. Zdradzony mąż w swoim poście napisał również, że oglądając nagranie miał mieszane uczucia. Z jednej strony czuł się źle z powodu tego co zobaczył, a z drugiej troszkę go to podnieciło…

Źródło: giphy.com

„Moja żona jest wspaniałą kobietą. Do tej pory nie było w naszym związku ani jednego znaku świadczącego o tym, że mogłaby dopuścić się zdrady. Przynajmniej z mężczyzną…”

Mężczyzna uświadomił sobie również, że jego żona fantazjowała o innych kobietach już od pewnego czasu. Zdarzało im się nawet rozmawiać na temat trójkąta. Użytkownik Reddita wyznał, że nie tyle czuje się zdradzony, ile oszukany. Był pełen gniewu i smutku, bo nie mógł pogodzić się z tym, że żona po prostu mu o wszystkim nie powiedziała.

Źródło: giphy.com

Po tym co zobaczył na nagraniach, nie był w stanie zadzwonić do żony. Postanowił więc zostawić jej krótką wiadomość.

„Zamontowałem z naszej sypialni ukryta kamerę. Chciałem złapać gosposię na gorącym uczynku. I udało mi się – choć ten gorący uczynek miał zupełnie inny przebieg, niż oczekiwałem. Nawet nie jestem na Ciebie zły, ale czuję się oszukany. Dlaczego to zrobiłaś nic mi o tym nie mówiąc?”

Co sądzicie na ten temat? Czy zdrada z osobą tej samej płci, to nie zdrada? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: lifebuzz.com