Przystanek Łosoś” został doszczętnie strawiony przez ogień. Zastępy straży pożarnej z całej okolicy wciąż walczą z pożarem. Zagrożone były budynki znajdujące się w pobliżu – czytamy na portalu TVN24

Nagranie, które zostało umieszczone w sieci z miejsca pożaru mrozi krew w żyłach. Ogień pochłonął niemal cały budynek. Jak podaje rzecznik prasowy pomorskiej straży pożarnej, po budynku restauracji została tylko piwnica.

Pożar ugaszono, trwają prace rozbiórkowe i dogaszanie tlących się elementów. Ocalała tylko piwnica – przekazał Łukasz Płusa, rzecznik prasowy pomorskiej straży pożarnej.

Przypomnijmy, że przed Kuchennymi rewolucjami restauracja Przystanek Łosoś znana była jako Karczma Jurad, gdzie pozytywnie zostały zaakceptowane zmiany wprowadzone przez Magdę Gessler.

"Przystanek Łosoś" w Egiertowie.

Restauracja płonęła jak pochodnia. "Ocalała tylko piwnica" Płomienie objęły kryty strzechą dach, a następnie strawiły cały drewniany budynek. Z pożarem restauracji w Egiertowie (woj. pomorskie) walczyło 21 zastępów straży pożarnej. Strażakom udało się ochronić sąsiedni dom mieszkalny. Straż pożarna dostała zgłoszenie o pożarze o godzinie 7:59. Płonęła restauracja "Przystanek Łosoś" w Egiertowie. Więcej na https://www.tvn24.pl/egiertowo-pozar-w-restauracji-przystanek-losos,799777,s.html

Opublikowany przez polskie-sluzby.pl na 19 grudnia 2017