Najgorsze jest to, że takie zboczone osobniki często po odbyciu kary wracają na łono społeczeństwa, między ludzi, którzy obawiają się, że mogą znów zaatakować…

Impreza

19-letni Santiago był studentem, który mieszkał wspólnie z ojcem Alejandro, matką Aną oraz 7-letnią siostrzyczką Aną. Pewnego wieczora młodzieniec postanowił zaprosić swoich znajomych, aby zorganizować imprezę, na której mógłby się zrelaksować i odpocząć od nauki.

Jednym z jego najlepszych przyjaciół był Genaro. Gdy w czasie imprezy w ogrodzie źle się poczuł, Santiago pozwolił mu wejść do domu i trochę odpocząć.

Pozostali członkowie rodziny już spali…

Kiedy Genaro był już w domu, niepostrzeżenie wkradł się do pokoju 7-letniej Any, a następnie do jej łóżka, gdzie zaczął ją dotykać. Sam się później do tego przyznał.

W pewnej chwili dziewczynka się obudziła i zaczęła krzyczeć ze strachu. Genaro się wystraszył, ale zamiast uciec, zamknął dziecku buzię ręką, aby stłumić jej krzyki i zgwałcił ją…

Ana z całych sił próbowała się uwolnić, dlatego zboczeniec postanowił obezwładnić ją i zakneblować przy pomocy piżamy, którą z niej zdarł.

Nagle obudził się Alejandro

W pierwszej chwili ojciec nie wiedział co się dzieje, ale gdy usłyszał dziwne odgłosy dochodzące z pokoju córki, natychmiast tam pobiegł. Gdy wszedł do środka, od razu zrozumiał, co zaszło.

Ściągnął gwałciciela z córki i zaczął go wściekle bić. Kiedy się zorientował, że jego córeczka nie żyje, nie zadzwonił na policję. Zamiast tego wyciągnął Genaro na zewnątrz i zapakował do samochodu. Zawołał też swojego pitbulla…