Mikołaj Korol (73 l.) po zakończeniu programu znalazł miłość u boku 40-letniej Marty. Para poinformowała o zaręczynach w święta Bożego Narodzenia 2017 roku. Para nie chce tracić czasu i już rozpoczęła przygotowania do ślubu. Jak podaje tygodnik "Na Żywo", ślub Mikołaja z "Rolnik szuka żony" odbędzie się latem 2018 roku. "Para plnuje imprezę w sierpniu lub na początku września" - czytamy w tygodniku. Pojawiły się również pierwsze szczegóły dotyczące uroczystości.

- Mikołaj i Marta chcą zaprosić ponad 250 gości, podać najlepsze dania i oczywiście szampana z Winnicy Karola. Powstanie nawet specjalna seria wina dedykowanego parze młodej - słowa osoby z rodziny Mikołaja przytacza "Na Żywo".

Niestety wszystko wskazuje na to, że winnica i pensjonat prowadzony przez Mikołaja nie pomieści takiej ilości gości.

- Tata jest bardzo szczęśliwy, a ja mu kibicuję. Różnica wieku to żaden problem, liczą się prawdziwe uczucia - wyznaje tygonikowi syn Mikołaja, Michał Korol.

Mikołaj w "Rolnik szuka żony" zasłynął swoimi licznymi żartami z podtekstem seksualnym. Uczestnik miał ogromny problem z podjęciem ostatecznej decyzji.