Jeden z Uniwersytetów w Moskwie opublikował całkiem niedawno ciekawy artykuł na temat: „tajemnicy X” i „duchowej formuły nauki”. Naukowcy wzięli pod lupę ponad dwa miliony osób z całego świata, aby poznać związek między literą X na dłoni, a ich losem.

W swoim artykule opisali oni, że wszystkie najbardziej utalentowane osoby na świecie miały litery X na obu dłoniach. Taką literkę posiada na dłoniach między innymi Władimir Putin, czy  były prezydent USA  Abraham Lincoln.

Można zatem stwierdzić, że osoby z literą X na obu dłoniach są ważnymi osobami, a ich życie jest zawsze pomyślne i nie wymaga specjalnego planowania. Mimo, iż niektórzy ludzie muszą dokładnie zaplanować sposób działania, osoby które posiadają wspomniane znaki na dłoniach nie wymagają tego. Spełnienie ich pragnień i marzeń  to wyłącznie kwestia czasu.

Naukowcy dowiedli, iż ludzie z tymi znakami na dłoniach to specjalne osobistości, z którymi trzeba postępować z rezerwą. Przebiegłość wyczuwają z daleka, są bardziej świadomi tego co dzieje się wokół i nie da się ich okłamać.

Dlatego nie okłamuj i nie zdradzaj ludzi z dwoma X na dłoniach, bo ich jestestwo jest tak mocne i ukształtowane, że jakikolwiek spisek nic nie zmieni. Ci ludzie są też bardzo silni fizycznie i choć niekoniecznie wyglądają jak supermeny, i mniej zapadają na wszelkie choroby. Mają też umiejętność  w mgnieniu oka pozmieniać życie swoje i ludzi z ich otoczenia.

Najsilniejsze cechy osób z symbolem X na obu dłoniach:

  • Odnoszą liczne sukcesy w różnych obszarach życiowych
  • Najsprytniejsi i najinteligentniejsi
  • Zdolność przywódcy
  • Nie zapomina się o nich nawet po ich śmierci

Źródło: besthealthpage.com