Michał Wiśniewski jako lider zespołu Ich Troje zarobił olbrzymie pieniądze. W ciągu dziesięciu lat udało mu się zgromadzić aż 35 milionów złotych. Jednak po pieniądzach ani śladu... Piosenkarz stracił majątek przez nieopłacalne inwestycje, hulaszczy tryb życia i hazard.

– Ja mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce – wyznał w wywiadzie dla Weszło.com.

W rozmowie z portalem wyliczył, na co wydał zgromadzone miliony. – Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii – dodał Wiśniewski w rozmowie z serwisem.