"Na Wspólnej" odcinek 2696 - środa, 13.06.2018, o godz. 20.15 w TVN

Przeszłość Elżbiety z "Na Wspólnej" wcale nie rysuje się w różowych barwach. U boku byłego męża, Jakuba Marcinka (Andrzej Niemirski) przeżyła piekło, a w młodości miała do czynienia z obrzydliwymi facetami, którzy chcieli ją wykorzystać.

W 2696 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw kto próbuje ją szantażować wysyłając wstrętne e-maile z pogróżkami, że ujawni jej sekrety sprzed lat. To tancerka ze szkoły baletowej, jedna z dawnych koleżanek Elżbiety. Ukochana Igora stanie twarzą w twarz ze swoją przeciwniczką, której zarzuci, że próbuje zniszczyć jej życie, bo sama jest zgorzkniała i nic nie osiągnęła.

Koleżanka Elżbiety szybko przystąpi do kontrataku. Przypomni Marcinkowej, że zrobiła karierę kręcąc tyłkiem przed facetami jako dama do towarzystwa. Mało tego, zagrozi, że ujawni publicznie prawdę o Elżbiecie Marcinek i ją zniszczy. 

W 2696 odcinku "Na Wspólnej" ukochana Igora przyzna się mu, że w przeszłości zrobiła coś, czego teraz bardzo się wstydzi. Jak zareaguje Nowak? Czy będzie zły na Elę, że tak długo ukrywała przed nim prawdę? Czy ich związek przetrwa tę próbę?