Styczeń

Osoby urodzone w styczniu są pracowite, uparte i bardzo racjonalne. Dbają o to, by zapewnić bezpieczeństwo materialne sobie i swojej rodzinie. Gdy wszystkie rachunki są już popłacone chętnie rzucają się jednak w wir spontanicznych przygód, by później znów wrócić do rygoru ciężkiej pracy.

Luty

Dzieci lutego mają wielką wyobraźnię i dużo abstrakcyjnych pomysłów. Wykazują się dużą inteligencją i temperamentem. Choć nie widać tego na zewnątrz, są wrażliwe i łatwo jest je skrzywdzić.

Marzec

W marcu na świat przychodzą osoby brutalnie szczere, które najpierw mówią, a dopiero potem myślą. Mają w sobie dużo pasji, chcą zbawiać świat, za swoją rodziną skoczyliby w ogień. Gdy ktoś zajdzie im za skórę potrafią być naprawdę nieprzyjemni.

Kwiecień

Osoby urodzone w kwietniu mają bardzo silny temperament, są dynamiczne i aktywne. Mają w sobie dużo energii, którą chętnie pożytkują w sporcie lub ambitnej pracy zawodowej. Gdy kochają, to żarliwie, gdy się kłócą, to naprawdę głośno.

Maj

Majowi ludzie mają piękne wnętrze, często idące w parze także z urodziwym "opakowaniem". Potrafią być bardzo konsekwentni w działaniu, niechętnie zmieniają zdanie, potrafią ciężko pracować, by osiągnąć swój cel. W związku są troskliwi, ale i bardzo uparci.

Czerwiec

To wrażliwe, bardzo emocjonalne dusze, które łatwo jest skrzywdzić gestem lub słowem. Mają bardzo bogatą wyobraźnię, często śnią na jawie i nie potrafią się skupić. Łatwo się obrażają i przeżywają skrajne emocje.

Lipiec

W lipcu na świat przychodzą osoby bardzo samodzielne, o mocno zarysowanych cechach przywódczych. Brutalnie szczerzy, potrafią zranić słowem i nie czują potrzeby, by za to przepraszać. Za swoimi bliskimi skoczyliby w ogień.

Sierpień

Osoby urodzone w sierpniu są bardzo ambitne. Potrzebują doceniania, atencji, komplementów i premii w pracy. Łatwo jest wyprowadzić je z równowagi, bywają też bardzo zazdrosne. Cenią sobie życie rodzinne i dbają o swoich bliskich na wielu płaszczyznach.

Wrzesień

We wrześniu rodzą się osoby zachowawcze, skryte i niezbyt asertywne. Nie lubią mówić o tym, co je boli, niechętnie wdają się w spory. Są bardzo lojalne wobec swoich przyjaciół, potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji, lubią też rywalizować - zwłaszcza w sporcie.

Październik

To osoby bardzo atrakcyjne dla otoczenia, zarówno przez wygląd zewnętrzny, jak i delikatną, urzekającą osobowość. Są wrażliwe, łatwo jest je skrzywdzić, często ulegają też wpływom innych osób. Miewają problemy ze szczerością i łatwo się obrażają.

Listopad

w tym miesiącu na świat przychodzą osoby obdarzone błyskotliwym umysłem, niezwykle kreatywne i nietuzinkowe. Są skryte, tajemnicze, niewiele mówią, chyba że do ludzi, którym naprawdę ufają. Potrafią być bardzo zdeterminowane i iść po trupach do celu.

Grudzień

W grudniu na świat przychodzą osoby niecierpliwe, hiperaktywne, którym ciężko jest usiedzieć w jednym miejscu. Uwielbiają być w centrum uwagi, potrzebują ciągłej adoracji ze strony płci przeciwnej. Są duszami towarzystwa i mają interesujące zainteresowania. Mają problemy z wiernością.