Dzieci są zazwyczaj bardzo słodkie i urocze. Mają takie duże oczy, które wpatrują się w Ciebie, miękkie włosy i różowe policzki. Jednak w niektórych momentach ich anielskie wcielenie znika i słodkie bobasy zamieniają się w małe diabełki. W niektórych momentach to, co mówią jest naprawdę przerażające. Oto kilka przykładów.

 


1. Moja najlepsza przyjaciółka Lena zmarła, gdy byłam w ciąży z córką. Kiedy miała trzy latka widziałam ją biegającą i śmiejącą się, ale nikogo nie było w pobliżu. Zapytałam ją więc, dlaczego się śmieje. Usłyszałam wtedy od córki: „Moja ciocia Lena się ze mną bawi i robi głupie miny.”

2. Kiedy moje dziecko miało cztery lata, oglądaliśmy film dokumentalny o Titanicu. Pokazali w nim kotłownię i rekonstrukcję tego miejsca. Mój synek spojrzał na ekran i powiedział: „To nie jest prawda. Kotły były po drugiej stronie. Byłem tam.” Po chwili dodał: „Dokładnie tak. Dlatego tak nie lubię wody.”

3. Mój syn powiedział do mnie kiedyś przyjaznym głosem: „Nie martw się mamo, nigdy bym Cię nie zabił.”

4. Kiedy mój brat był mały, zachowywał się tak, jakby cały czas z kimś rozmawiał. Moja mama usłyszała kiedyś: „Nie mogę go zabić. Mam tylko jednego tatę.”

5. Kiedy mój syn był mały, przyszedł do naszego łóżka. Bardzo płakał. Zapytaliśmy go, co się stało. Powiedział, że gruby mężczyzna z zakrwawioną dziurą w głowie próbuje cały czas otworzyć jego okno.”

6. Kiedy córka pomagała mi się przebrać, stałyśmy przed otwartą szafą. Roześmiała się, a ja zapytałam, co jest takiego śmiesznego. Ona powiedziała: „Mężczyzna. Mężczyzna z szyją węża.” Rozejrzałam się, ale nikogo nie widziałam. Do tej pory zastanawiam się, czy w naszym domu ktoś się nie powiesił…

7. Pewnego razu, gdy za bardzo spiekłam się na słońcu, zaczęła schodzić mi skóra. Moja córka zapytała mnie, czy może zachować ją w słoiczku. Zapytałam więc do czego jej to potrzebne. Na co moja córka odpowiedziała: „Jeśli umrzesz będę mogła z Twojej skóry zrobić sobie maskę i dzięki temu będę mogła zapamiętać Cię na zawsze.”

>8. Pewnej nocy pozwoliłam mojemu 3,5 letniemu synkowi spać ze mną w łóżku, bo mąż był poza domem. Było cicho jak makiem zasiał i nagle słyszę jak mówi: „Mam cię tam, gdzie chciałem cię mieć i teraz cię zjem.”

9. Mój młodszy braciszek miał niewidzialnego przyjaciela Roberta, który miał żonę i 9 dzieci. Mieszkali pod naszym stołem w salonie. Pewnego dnia mój młodszy brat poinformował, że Robert nie mieszka już z nami, bo zabił siebie i swoją rodzinę.

10. Mój syn, mając 3 lata podczas śniadania był bardzo senny. Kiedy zapytałem go, czy dobrze spał, odpowiedział: „Nie! Dziadek Roman nie pozwalał mi całą noc zasnąć, bo szczypał moje palce.” Zamarłem, bo mój ojciec (czyli dziadek Roman) zmarł 8 lat temu, na długo przed urodzeniem mojego synka… A zawsze mnie i mojego brata budził podszczypując nasze palce.

11. Kiedy mój syn skończył trzy latka opowiedział mi o „duchu człowieka”, który mieszka w sypialni moich rodziców. Powiedział mi o tym po wizycie dziadków. Kiedyś zapytałam go, jak wygląda ten człowiek. Na co mój syn odparł: „Ale on nie ma twarzy.”

12. Pewnego dnia tuż przed snem mój 2,5-letni synek powiedział do mnie: „Żegnaj tatusiu.” Poprawiłem go więc, że mówi się „dobranoc”. Spojrzał na mnie i powiedział: „Wiem, ale tym razem się żegnamy.”

>13. Mój syn powiedział kiedyś: „Mamo, kocham cię tak bardzo, że chcę odrąbać ci głowę i nosić ją ze sobą. Tak więc zawsze będę mógł zobaczyć twoją twarz, kiedy będę chciał.”

Przeszedł Cię dreszcz? Mnie także! Zastanawiające jest, czy dzieci faktycznie coś widzą i czy wiedzą o czym mówią. Nie wiem, czy chcę znać prawdę