Wszyscy, którzy obserwują instagramowe konto Małgorzaty Rozenek, doskonale wiedzą, jak wielką miłością obdarza swoje buldożki francuskie. Celebrytka zapewniła im wielkie, wygodne i stylowe posłania, a nawet zadbała o to, by miały swoją opiekunkę, która ma z nimi wychodzić na spacery, a także bawić się z buldożkami. Jej pomoc jest nieoceniona, kiedy "Perfekcyjna" jest na wyjeździe służbowym i nie ma możliwości zabrania zwierzaków ze sobą.

Rozenek wyznała też kiedyś w sieci, że w jej domu psy są ważniejsze niż dzieci. Choć z jej strony był to żart, to internauci mocno się oburzyli jej słowami. Bez wątpienia traktuje pieski jak członków rodziny. Niestety jeden z buldożków ma teraz poważny kłopot.

Marianka przeszła operację kręgosłupa i od kilku dni przebywa w szpitalu. Celebrytka poinformowała, że w związku z tym, że pies ma słabe rokowania, cała rodzina zdecydowała się przerwać swoje ferie, by być razem z nim.

- Kochani, u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu. Mówię Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki - napisała na Instagramie.

W komentarzach pod zdjęciami z pupilem nie zabrakło słów wsparcia.