Ewa Bilan-Stoch w sobotę (13 kwietnia) wrzuciła do sieci fotografię zrobioną w samochodzie podczas jazdy w kierunku Budapesztu. Hasztagi, które dodała w opisie zdjęcia - #freetime (z ang. "czaswolny"), #readyforadventure ("gotowanaprzygodę"), #privatedriver ("prywatnykierowca") - świadczyć mogą o tym, że żona Kamila Stocha wybrała się w daleką podróż. 

Kobieta nie zdradziła jednak, czy w eskapadzie na południu Europy towarzyszy jej małżonek. Na "tajemniczym" zdjęciu widać różaniec znajdujący się w samochodzie oraz - przez szybę - tablicę z napisem "Budapeszt".

Internauci życzą pani Ewie przyjemnych chwil w stolicy Węgier oraz bezpiecznej podróży. Nie brakuje też wpisów sugerujących, że Stochowie (?) podążają w kierunku Chorwacji.

Zdjęcie może być nawiązaniem do niedawnej wypowiedzi Róży Thun, której krzyżyk zawieszony w samochodzie kojarzy się z PiS-em

31-letni Stoch w zakończonym niedawno sezonie zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata (z dorobkiem 1288 punktów). Lider reprezentacji Polski odniósł dwa pucharowe triumfy i łącznie dziewięć razy stał na podium w konkursach rangi PŚ. Na MŚ Seefeld 2019 skoczek z Zębu wywalczył tytuł wicemistrza świata na skoczni normalnej.