O 12.20 Klaudia urodziłacóreczkę. O 17 już nie żyła.Tragiczna śmierć 18-latki
360k

O 12.20 Klaudia urodziłacóreczkę. O 17 już nie żyła.Tragiczna śmierć 18-latki O 12.20 Klaudia urodziłacóreczkę. O 17...

Tej tragedii można było uniknąć. W marcu 2017 roku 18-lenia Klaudia L. urodziła zdrową córeczkę. Zaledwie kilka godzin później serce nastolatki przestało bić. Półtora roku od śmierci dziewczyny Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Klaudii. Śledczy nie dopatrzyli się zaniedbań ze strony personelu medycznego. Z ich opinią nie zgadzają się bliscy zmarłej. Co stało się na szpitalnym oddziale?
Kobieta wybudowała dom ze starych kontenerów. Jego wnętrze wygląda przepięknie!
354.1k

Kobieta wybudowała dom ze starych kontenerów. Jego wnętrze wygląda przepięknie! Kobieta wybudowała dom ze starych...

Claudie Dubreuil pracuje dla kanadyjskiego przedsiębiorstwa budowlanego, dlatego też dokładnie wiedziała, jak ma wyglądać i z czego ma być zrobiony jej dom marzeń. Dzień po dniu, małymi kroczkami realizowała swój plan. Materiał, który wykorzystała do stworzenia domu jest niekonwencjonalny i naprawdę ciężko spotkać coś podobnego na ulicach. Za chwilę przekonasz się, że dosłownie może powstać COŚ z NICZEGO! My jesteśmy zauroczeni tym pomysłem, który skradł nasze serca.
Zwłoki zaginionego studenta w Odrze. Wiadomo jak zginął Maciej
342.1k

Zwłoki zaginionego studenta w Odrze. Wiadomo jak zginął Maciej Zwłoki zaginionego studenta w Odrze. Wiadomo...

Pochodzący z Legionowa Maciej D. zaginął w nocy z 14 na 15 października we Wrocławiu, gdzie studiował na Akademii Wojsk Lądowych. Wiadomo, że wcześniej brał udział w bójce. Potwierdził to kierowca taksówki, z której korzystał student. Mężczyzna mówił, że zauważył na jego ciele lekkie obrażenia. Po tygodniu ciało 21-latka wyłowiono z Odry. Teraz prokuratura ujawniła przyczynę śmierci Macieja D.