Kategoria ciekawostki

Zasiłki były za niskie, więc drukowali sobie pieniądze, żeby mieć na soczek dla dziecka
101k

Zasiłki były za niskie, więc drukowali sobie pieniądze, żeby mieć na soczek dla dziecka Zasiłki były za niskie, więc drukowali...

Rok i 8 miesięcy ma do odsiadki ma para narzeczonych spod Tarnowa 23-letni Łukasz W. i 21-letnia Monika O., którzy w prosty sposób postanowili zdobyć pieniądze. Włączyli sprzęt i banknoty sobie wydrukowali. Sąd Apelacyjny w Krakowie obniżył im wyrok tarnowskiego sądu. Ich obrońcy przekonywali, że należy zwrócić uwag na motywację jaką kierowali się narzeczeni.
Te kobiety zdecydowanie przesadziły powiększając sobie usta. Nikt nie pozwiedział stop
221.7k

Te kobiety zdecydowanie przesadziły powiększając sobie usta. Nikt nie pozwiedział stop Te kobiety zdecydowanie przesadziły...

O gustach się nie dyskutuje, ale niektóre aspekty wyglądu nie są sporne i w sumie nie wymagają większego komentarza.
Oczywiście najważniejsze jest to, aby dana osoba czuła się dobrze we własnej skórze, jednak odpowiednim podejściem byłoby słuchanie w tym czasie zdrowego rozsądku lub słów bliskich, którzy racjonalnie patrzą na sytuację.
Kurdej-Szatan i reszta balowali bez hamulców! Tańczyły nawet na stole
166.5k

Kurdej-Szatan i reszta balowali bez hamulców! Tańczyły nawet na stole Kurdej-Szatan i reszta balowali bez...

Jubileuszowa 10. edycja „Tańca z gwiazdami” przeszła do historii. W finałowym odcinku Barbarę Kurdej-Szatan (34 l.) i Jacka Jeschke (28 l.) pokonali Damian Kordas (26l.) i Janja Lesar (42 l.), zdobywając Kryształową Kulę i cenne nagrody. Kiedy emocje już opadły, wszyscy wspólnie bawili się w jednej z warszawskich restauracji. Atmosfera była tak luźna, że gwiazdy tańczyły na stole!
Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej kobiecie
105.1k

Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej kobiecie Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej...

Do tragicznej pomyłki doszło w dzielnicy Gangseo w Seulu. Kobieta, u której przeprowadzono planowaną aborcję, miała przyjmować w klinice suplementację. Pielęgniarka, nie sprawdzając tożsamości ciężarnej, wstrzyknęła kobiecie znieczulenie, po czym przeprowadzono zabieg. Trwa śledztwo w sprawie zaniedbania zawodowego, jakiego mieli dopuścić się lekarz i pielęgniarka - informuje "Daily Mail".
8 przypadków gdy Harry i Meghan Markle złamali żelazne zasady rodziny królewskiej
98.7k

8 przypadków gdy Harry i Meghan Markle złamali żelazne zasady rodziny królewskiej 8 przypadków gdy Harry i Meghan Markle...

Niektórzy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej uważają najwyraźniej, że zasady istnieją by je łamać. Kiedyś słynęła z tego księżna Diana, a dziś w jej ślady idzie jej syn, książę Harry, wraz z żoną, księżną Meghan. Oto przypadki w których świadomie zignorowali oni królewską etykietę.
W
79.1k

W "Rolniku" zawrzało. Wszystkie kandydatki odesłane do domu W "Rolniku" zawrzało. Wszystkie kandydatki...

"Rolnik szuka żony": Waldemar nie wybrał żadnej kandydatki. "Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał"
"Rolnik szuka żony" nabiera tempa. Panowie wybrali już dziewczyny, które zaproszą do swoich gospodarstw. Nie wszyscy jednak potrafili się bez problemu zdecydować. Jeden z nich, Waldemar, postanowił odesłać do domu wszystkie kandydatki.
W kinie zagrały brzydule, a naprawdę to piękne kobiety. Aktorki, które dały się oszpecić
245.9k

W kinie zagrały brzydule, a naprawdę to piękne kobiety. Aktorki, które dały się oszpecić W kinie zagrały brzydule, a naprawdę to...

Dobra aktorka, świadoma swojej urody nie boi przyjąć się roli, gdzie musi się oszpecić dla odpowiedniego efektu. Jednak jeśli to była jedna głośna rola, to takie wyobrażenie tej osoby może pozostać już na zawsze. Zobaczcie jak na co dzień wyglądają kobiety, które na potrzeby roli stały się po prostu brzydkie :)