Kategoria ciekawostki

Miała 50 ran na szyi i ugryzienia „wampira”
125.3k

Miała 50 ran na szyi i ugryzienia „wampira” Miała 50 ran na szyi i ugryzienia...

16 kwietnia w Tarnopolu w jednym z bloków doszło do brutalnego zabójstwa. Ofiarą mordu padła znana tatuażystka Tatiana Podwaszeckaia. Do zbrodni przyznał się jej znajomy Andriej Gorbatyuk, z którym przed laty wystąpiła w programie „Ukraine Speaks”. Razem z mężem opowiedzieli o modyfikacjach ciała, którym Andriej poddał się w ich salonie. Miały go one przemienić w demona.
Oszuści zwietrzyli interes. Bank ostrzega, zaczął się atak
153.9k

Oszuści zwietrzyli interes. Bank ostrzega, zaczął się atak Oszuści zwietrzyli interes. Bank ostrzega,...

W czasie świąt przestępcy próbują różnymi sposobami wyłudzić pieniądze od starszych osób. Okazuje się, że metody "na wnuczka" czy "na policjanta" są wciąż skuteczne.

Oszuści cały czas wymyślają nowe scenariusze, które mają nie wzbudzić podejrzeń. W ostatnim czasie proszę o pomoc podszywając się pod znajomych w mediach społecznościowych.

W ten sposób pieniądze straciły dwie osoby z Kędzierzyna Koźla. Przestępca prosił o udostępnienie jednorazowego kodu wyświetlanego przez aplikację mobilną banku. Łącznie ofiary straciły kilka tysięcy złotych.

Bank PKO BP podał w komunikacie, że w ostat...
Sąsiadka z piekła rodem. Boi się jej cała wieś
297.3k

Sąsiadka z piekła rodem. Boi się jej cała wieś Sąsiadka z piekła rodem. Boi się jej cała...

Wioletta M. (49 l.) sprawia wrażenie miłej, pogodnej sąsiadki. Niestety to tylko pozory. Gdy wychyli kilka głębszych wstępuje w nią jakiś czort! "Bawi" ją wtedy w podpalanie swego mieszkania i przedmiotów, jakie inni mieszkańcy trzymają na klatce schodowej. – Boimy się, że i nas spali – drżą ze strachu lokatorzy domu w Świerznie (woj. zachodniopomorskie).
Widmo podejrzeń może mieć bardzo bolesne konsekwencje. I nie chodzi zarzuty karne!
230.3k

Widmo podejrzeń może mieć bardzo bolesne konsekwencje. I nie chodzi zarzuty karne! Widmo podejrzeń może mieć bardzo bolesne...

Widmo podejrzeń o gwałt krążące nad Jarosławem Bieniukiem (39 l.) może mieć dla niego ogromne konsekwencje. Były piłkarz żyje nie tylko z pensji za pracę w Lechii Gdańsk, ale też lukratywnych kontraktów reklamowych. Ze względu na skazę na wizerunku może utracić nie tylko te, ale i ewentualne przyszłe umowy z firmami, które mogły chcieć, by był twarzą ich marki.
310k

"Zostałam oszukana". Restauratorka z Tczewa nie dała za wygraną "Zostałam oszukana". Restauratorka z Tczewa...

"Kuchenne Rewolucje": Magda Gessler z wizytą w Tczewie. "To smakuje jak rzygi"
Magda Gessler przyjechała na ratunek do największego miasta na Kociewiu, do Tczewa. - Zostałam oszukana - skarżyła się przed kamerami właścicielka pierogarni, Joanna. Gospodyni "Kuchennych Rewolucji" dobrze wiedziała, jak pomóc bezradnej restauratorce.