Kategoria ciekawostki

Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej kobiecie
66.2k

Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej kobiecie Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej...

Do tragicznej pomyłki doszło w dzielnicy Gangseo w Seulu. Kobieta, u której przeprowadzono planowaną aborcję, miała przyjmować w klinice suplementację. Pielęgniarka, nie sprawdzając tożsamości ciężarnej, wstrzyknęła kobiecie znieczulenie, po czym przeprowadzono zabieg. Trwa śledztwo w sprawie zaniedbania zawodowego, jakiego mieli dopuścić się lekarz i pielęgniarka - informuje "Daily Mail".
8 przypadków gdy Harry i Meghan Markle złamali żelazne zasady rodziny królewskiej
62.9k

8 przypadków gdy Harry i Meghan Markle złamali żelazne zasady rodziny królewskiej 8 przypadków gdy Harry i Meghan Markle...

Niektórzy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej uważają najwyraźniej, że zasady istnieją by je łamać. Kiedyś słynęła z tego księżna Diana, a dziś w jej ślady idzie jej syn, książę Harry, wraz z żoną, księżną Meghan. Oto przypadki w których świadomie zignorowali oni królewską etykietę.
W
44.2k

W "Rolniku" zawrzało. Wszystkie kandydatki odesłane do domu W "Rolniku" zawrzało. Wszystkie kandydatki...

"Rolnik szuka żony": Waldemar nie wybrał żadnej kandydatki. "Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał"
"Rolnik szuka żony" nabiera tempa. Panowie wybrali już dziewczyny, które zaproszą do swoich gospodarstw. Nie wszyscy jednak potrafili się bez problemu zdecydować. Jeden z nich, Waldemar, postanowił odesłać do domu wszystkie kandydatki.
W kinie zagrały brzydule, a naprawdę to piękne kobiety. Aktorki, które dały się oszpecić
205.7k

W kinie zagrały brzydule, a naprawdę to piękne kobiety. Aktorki, które dały się oszpecić W kinie zagrały brzydule, a naprawdę to...

Dobra aktorka, świadoma swojej urody nie boi przyjąć się roli, gdzie musi się oszpecić dla odpowiedniego efektu. Jednak jeśli to była jedna głośna rola, to takie wyobrażenie tej osoby może pozostać już na zawsze. Zobaczcie jak na co dzień wyglądają kobiety, które na potrzeby roli stały się po prostu brzydkie :)