Kategoria filmy

Dramatyczne chwile w
70.2k

Dramatyczne chwile w "M jak Miłość" Artur zabije Izę i siebie? Dramatyczne chwile w "M jak Miłość" Artur...

Adriana Kalska odejdzie z "M jak miłość" po wakacjach? Czy po przerwie wakacyjnej w "M jak miłość" widzowie zobaczą jak Artur (Tomasz Ciachorowski) zabije Izę? Kolejny sezon "M jak miłość", a zwłaszcza odcinek 1378, czyli pierwszy nowej serii wciąż owiany jest tajemnicą. Wstrząsające sceny z finału "M jak miłość" przed wakacjami rodzą pytania - co się stanie z Izą? Czy Iza zginie?
M jak miłość, odcinek 1377: Policja u Marcina i Ani! To sprawka Artura
54.4k

M jak miłość, odcinek 1377: Policja u Marcina i Ani! To sprawka Artura M jak miłość, odcinek 1377: Policja u...

Walka Artura (Tomasz Ciachorowski) z Marcinem (Mikołaj Roznerski) trwa! W 1377 odcinku "M jak miłość" Skalski naśle na rywala policję po tym, jak przyłapał go w domu Izy (Adriana Kalska)! W finałowym odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2018 policja przerwie mu namiętne chwile z Anią (Maria Pawłowska). Chodakowski odpowie za włamanie? Artur nie spocznie, póki nie pozbędzie się biologicznego ojca Mai (Anna Wierzchoń).
M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli nowego syna! Oto inny Mikołaj Zduński
58.6k

M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli nowego syna! Oto inny Mikołaj Zduński M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i...

Wielkie zmiany w "M jak miłość" w rodzinie Zduńskich. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą mieli nowego syna. Zmieni się chłopiec, który gra Mikołaja Zduńskiego. Ignacy Wudkiewicz odejdzie z "M jak miłość", a jego miejsce zajmie inny aktor. Właśnie na Instagramie serialu pojawiło się pierwsze zdjęcie nowego Miśka! Skąd ta zmiana w obsadzie "M jak miłość"?

Dlaczego w "M jak miłość" będzie nowy Mikołaj Zduński?
M jak miłość, odcinek 1374: Paweł wybaczy Ali zdradę
52k

M jak miłość, odcinek 1374: Paweł wybaczy Ali zdradę M jak miłość, odcinek 1374: Paweł wybaczy...

Szok w serialu "M jak miłość"! Paweł (Rafał mroczek) w 1374 odcinku "M jak miłość" po wielu miesiącach pojedna się z Alą (Olga Frycz). Przez zdradzającą żonę Zduński stoczył się na dno, więc co skłoni go do podjęcia takiego kroku? Czy była partnerka zgodzi się na rozejm? Co dokładnie wydarzy się w 1374 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2
M jak miłość po wakacjach 2018. Paweł po ślubie pokocha Katię. Do Polski przyjedzie narzeczony Katii
29.6k

M jak miłość po wakacjach 2018. Paweł po ślubie pokocha Katię. Do Polski przyjedzie narzeczony Katii M jak miłość po wakacjach 2018. Paweł po...

Kolejny sezon "M jak miłość" zapowiada się emocjonująco! Życie Pawła (Rafał Mroczek) znowu znajdzie się w niebezpieczeństwie! W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 w pościg za Katią (Joanna Jarmołowicz) rzuci się gangster z Gruzji. Ślub Pawła z narzeczoną bandyty nie wróży Zduńskiemu najlepiej! Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"? Kim będzie tajemniczy Gruzin? Mamy zdjęcie zza kulis "M jak miłość".

Co stanie się z Pawłem w "M jak miłość" po wakacjach 2018?
M jak miłość. Marcin, Szymek i Ania na zdjęciu, które oburzyło fanów Izy
57.2k

M jak miłość. Marcin, Szymek i Ania na zdjęciu, które oburzyło fanów Izy M jak miłość. Marcin, Szymek i Ania na...

Widzom serialu "M jak miłość" zdecydowanie nie przypadło do gustu zdjęcie Marcina (Mikołaj Roznerski), Szymka (Staś Szczypiński) i Ani (Maria Pawłowska)! Na fotografii zza kulis nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2018 wyglądają jak prawdziwa rodzina, co wywołało oburzenie wśród fanów Marcina i Izy (Adriana Kalska). Jak komentowali zdjęcie z planu "M jak miłość"?
Na Wspólnej, odcinek 2696: Elżbieta była prostytutką?! Wstydliwa tajemnica ukochanej Igora
54.3k

Na Wspólnej, odcinek 2696: Elżbieta była prostytutką?! Wstydliwa tajemnica ukochanej Igora Na Wspólnej, odcinek 2696: Elżbieta była...

Jaką tajemnicę w serialu "Na Wspólnej" skrywa Elżbieta Marcinek (Paulina Chapko)? Kto przesyła jej anonimowe e-maile z pogróżkami? O jakim sekrecie z przeszłości jest mowa? Wszystko wyjaśni się w 2696 odcinku "Na Wspólnej" kiedy to Elżbieta przyzna się Igorowi, że kiedyś była prostytutką. Jako młoda tancerka szkoły baletowej zabawiała gości na zamkniętym przyjęciu.
Śmierć Agnieszki w M jak miłość? Oto dowód, że Agnieszka przeżyje!
60.2k

Śmierć Agnieszki w M jak miłość? Oto dowód, że Agnieszka przeżyje! Śmierć Agnieszki w M jak miłość? Oto...

Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość" szykuje się na śmierć! Ostatnio Olszewska napisała testament i wzruszający list do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), w którym poprosiła ją, żeby była mamą dla Helenki (Ola Trojanowska). Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018 Agnieszka umrze? Czy niebezpieczni przestępcy spełnią swoją groźby i zabiją Agnieszkę? Właśnie pojawiło się zdjęcie z planu premierowych odcinków "M jak miłość", które wskazuje, że Agnieszka nie zginie z rąk bandytów!

Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018?
Ucieczka Marcina w M jak miłość. Artur naśle na niego policję
18.8k

Ucieczka Marcina w M jak miłość. Artur naśle na niego policję Ucieczka Marcina w M jak miłość. Artur...

Marcin (Mikołaj Roznerski) w pogoni za Izą (Adriana Kalska) w 1377 odcinku serialu "M jak miłość" ledwo wymknie się policjantom, których naśle na niego Artur (Tomasz Ciachorowski)! Chodakowski zaryzykuje wszystko, żeby zdobyć dowody na to, że rywal jest psychopatą. Co wydarzy się w 1377 odcinku "M jak miłość"? Jak zakończy się ten sezon?

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek, 29.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2
M jak miłość, odcinek 1374: Kinga zmusi Piotrka do seksu w wannie i bistro
65.2k

M jak miłość, odcinek 1374: Kinga zmusi Piotrka do seksu w wannie i bistro M jak miłość, odcinek 1374: Kinga zmusi...

Łóżkowe problemy Zduńskich w "M jak miłość". Zakręcona na punkcie dziecka Kinga (Katarzyna Cichopek) zrobi wszystko, żeby zmusić męża do seksu! W 1374 odcinku "M jak miłość" przerażony Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie unikać żony i ucieknie w pracę, ale to nie powstrzyma Zduńskiej przed zaciągnięciem go do łóżka... Co takiego zrobi Kinga w 1374 odcinku "M jak miłość"?