Kategoria newsy

Śmiertelny wypadek pod Łodzią. Zdjęcia z miejsca zdarzenia pokazują skalę tragedii
224.8k

Śmiertelny wypadek pod Łodzią. Zdjęcia z miejsca zdarzenia pokazują skalę tragedii Śmiertelny wypadek pod Łodzią. Zdjęcia z...

Do tragicznego wypadku doszło w województwie łódzkim, w którym zginęły dwie osoby, a pięć zostało rannych. Podkom. Magdalena Nowacka z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu w rozmowie z Fakt24.pl powiedziała: „Do śmiertelnego wypadku doszło około godziny 13 na drodze krajowej numer 14 w okolicach miasta Dobra w powiecie zgierskim”.
Ostre słowa Biedronia: Dostaliśmy pokrakę demokracji
62.9k

Ostre słowa Biedronia: Dostaliśmy pokrakę demokracji Ostre słowa Biedronia: Dostaliśmy pokrakę...

Robert Biedroń podczas konwencji założycielskiej partii Wiosna skrytykował zarówno rządy Prawa i Sprawiedliwości, jak i Platformy Obywatelskiej. "Nie chcemy już więcej wojny polsko-polskiej, chcemy wzajemnego szacunku i dialogu; ostatnie lata były zimne i ponure, dostawaliśmy nieustanny konflikt, a zamiast dobra wspólnego - interes partyjny, potrzebujemy wiosny, która odnowi ten ponury krajobraz" - mówił Robert Biedroń na Torwarze.
Poszukiwany 58-letni pedofil. Policja podaje województwo, w którym może przebywać
105.7k

Poszukiwany 58-letni pedofil. Policja podaje województwo, w którym może przebywać Poszukiwany 58-letni pedofil. Policja podaje...

58-letni Piotr Boszko pochodzi z Bytomia. Ostatnio był jednak zameldowany w Piekarach Śląskich. Mężczyzna został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za „obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnościom seksualnym” oraz za „zmuszenie do określonego zachowania, zaniechania lub znoszenia”. Choć mężczyzna usłyszał już wyrok, nikt nie ma pojęcia, gdzie się aktualnie znajduje.