Kategoria triki

103.3k

Cool trick: Użyj liny, aby uruchomić samochód z martwą baterią

Czasami dochodzi do pecha, a my znajdujemy się w samym środku pustkowia, sam na sam z pechem, bez zasięgu telefonu komórkowego i samochodem w którym padł nam akumulator. W takiej sytuacji nie ma co panikować, możesz łatwo uruchomić samochód, używając tylko podnośnika i liny. Niestety ten trik działa tylko w samochodach z małymi silnikami benzynowymi i manualną skrzynią biegów.
107.3k

Takiego występu jeszcze nie widziałem. Kiedy oderwał sobie głowę, wszyscy byli zszokowani!

Dziś „odgrzejemy starego kotleta”, bo występ Kenichiego Ebiny pochodzi z 2013 roku. Video, które zobaczycie poniżej obejrzano od tego czasu 48 miliony razy!
Nic dziwnego, bo pochodzący z Japonii Kenichi Ebina zaprezentował niesamowity „robo-taniec”, dzięki któremu wywołał euforię wśród oglądającej go publiki i jurorów, a następnie wygrał ósmą edycję programu „America’s Got Talent”.

Zobaczcie, bo jest naprawdę rewelacyjny.


123.8k

Ta sztuczka z arbuzem zaciekawi każde dziecko. Niesamowity efekt!

Zbliżają się urodziny Twojego szkraba i chcesz zaskoczyć czymś jego małych gości? Wykorzystaj dwa arbuzy o podobnych rozmiarach i wykonaj krok po kroku pokazane poniżej czynności.Zaimponujesz nie tylko dzieciom, ale i rodzicom. Po cichu będą pytać, jak tego dokonałeś. Jesteś na najlepszej drodze do tego, aby być bohaterem w swoim domu. Zatem do dzieła!Wybierz dwa arbuzy o podobnej wielkości.Odkruj zewnętrzną warstwę w jednym arbuzie.To chyba najbardziej pracochłonna część tego zadania.Zadbaj o to, aby arbuz był pozbawiony białej warstwy. Musisz ją dokładnie odkroić.Już bliżej niż dalej.Za pomo...
135.2k

Obejrzyj to kilka razy, a przekonasz się jak działa ta iluzja

Gdyby ten magik koniecznie chciał zbić z tropu cały internet, oficjalnie osiągnąłby cel. To co na początku jest normalną szklanką wody szybko zmienia się w coś zagadkowego, ponieważ to co zdarza się potem, jest szalone.Połową zabawy w magię jest wiara w to co widzimy, aczkolwiek nie mogę przestać zastanawiać się jak mógłbym odtworzyć to złudzenie.
Czy możesz odkryć jego sekret?


Powalająca iluzja wody zostawia cię zupełnie zbitego z tropu, nikt z nas nie może zauważyć tego jak on to wykonał. Jeśli wiesz jak on to zrobił, proszę uświadom nam to i podziel się tym w komentarzu. Do tego czasu, bę...