Kategoria zdrowie

Potężna afera z mięsem chorych krów w Polsce. Faktysą wstrząsające. Lepiej to przeczytajcie
257.8k

Potężna afera z mięsem chorych krów w Polsce. Faktysą wstrząsające. Lepiej to przeczytajcie Potężna afera z mięsem chorych krów w...

Kilka dni temu wybuchła afera związana z polską wołowiną. Mrożącego krew w żyłach odkrycia dokonano w rzeźni w Ostrowi Mazowieckiej. Jak ujawnili dziennikarze "Superwizjera" w zakładzie prowadzono nielegalny ubój zwierząt. Mięso z chorych krów trafiło na polskie i europejskie stoły. A czym grozi spożycie takiej wołowiny?
Dziwna metoda dzięki, której w jedną noc pozbędziesz się twardej skóry z pięt
311.4k

Dziwna metoda dzięki, której w jedną noc pozbędziesz się twardej skóry z pięt Dziwna metoda dzięki, której w jedną noc...

Na niedługo zima się skończy i będziemy szykować się do nadejścia wiosny, a co za tym idzie, zmienimy zakryte buty na wygodne i lekkie sandałki. Niestety często borykamy się z problemem suchych i popękanych pięt, co skutecznie zniechęca do eksponowania stóp. Mimo wielu produktów na rynku, niewiele rzeczy jest w stanie tak naprawdę rozwiązać ten problem.
Wódka jest dobra dla zdrowia. Ma aż 7 niezwykłych korzyści!
153.6k

Wódka jest dobra dla zdrowia. Ma aż 7 niezwykłych korzyści! Wódka jest dobra dla zdrowia. Ma aż 7...

Mimo, że wódka kojarzy nam się głównie z uczuciem skołowania, gdy na drugi dzień po jej nadmiernym spożyciu dokucza nam kac, niesie ona również niezliczone korzyści dla zdrowia. Mało kto wie o tym, ile zalet posiada w sobie bezbarwny, napój wysokoprocentowy o ostrym zapachu. Pora przedstawić, które może przynieść dla zdrowia stosowanie wódki: