Kategoria zycie

Na Łukasza, który zginął w Zofiówce, czekała narzeczona. Miała dla niego niespodziankę
143.7k

Na Łukasza, który zginął w Zofiówce, czekała narzeczona. Miała dla niego niespodziankę Na Łukasza, który zginął w Zofiówce,...

Tragedia w Zofiówce rozgrywała się na oczach Polaków. Każdy żył nadzieją i wierzył, że uda się ocalić górników. Życie straciło czterech mężczyzn. Wśród nich był 29-letni Łukasz, który do pracy poszedł z myślą w głowie, że zaraz z niej wyjdzie. Tuż po szychcie ukochana Agnieszka miała zawieźć go do Krakowa na spotkanie z kibicami ulubionej drużyny, GKS Jastrzębie.
15-latka zadzwoniła do mamy. Chwilę później już nie żyła
32k

15-latka zadzwoniła do mamy. Chwilę później już nie żyła 15-latka zadzwoniła do mamy. Chwilę...

To miał być zwykły poniedziałek. 15-letnia Baleigh Bagshaw właśnie wróciła ze szkoły i jak zawsze zadzwoniła do przebywającej w pracy mamy, żeby się zameldować. Żadna z nich nie spodziewała się tego, co nastąpiło. Przerażona matka usłyszała w słuchawce odgłosy szarpaniny i krzyki swojej córki. Chwilę później nastała cisza.
Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która uciekła z domu. Omal nie dostał zawału, gdy go czytał
69.9k

Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która uciekła z domu. Omal nie dostał zawału, gdy go czytał Tata znalazł list 16-letniej Kasi, która...

Jako rodzic chcesz tego, co najlepsze dla Twoich dzieci. Gdy osiągną wiek nastoletni i nieuchronnie zaczną się spóźniać i Cię ignorować, Tobie pęka serce. Zaczynasz się martwić tak bardzo, że nie sposób tego opisać słowami. Ale wtedy próbujesz sobie przetłumaczyć, że najważniejsze jest szczęście Twojej pociechy i przygryzasz wargi.
Lekarze mówią, że taka choroba nie istnieje. Ona na nią zmarła
22.3k

Lekarze mówią, że taka choroba nie istnieje. Ona na nią zmarła Lekarze mówią, że taka choroba nie...

Na początku kwietnia zmarła 21-letnia Merryn Crofts z brytyjskiego Rochdale. Dziewczyna cierpiała na zespół chronicznego zmęczenia – rzadką chorobę, której istnienie kwestionuje wielu lekarzy. Crofts zapadła na nią w wieku 15 lat, kilka lat później nie mogła chłodzić i jeść. Specjaliści, którzy badali Brytyjkę, uważali jednak, że symuluje.
Szok w Słupsku! Ojciec skatował umierającą na raka Roksanę?
102.8k

Szok w Słupsku! Ojciec skatował umierającą na raka Roksanę? Szok w Słupsku! Ojciec skatował...

Roksana za tydzień obchodziłaby dwudzieste urodziny... Trzy lata zmagała się z nowotworem mózgu – glejakiem. Ostatnie miesiące bardzo cierpiała, lekarze nie dawali jej szans na wyzdrowienie. Według ustaleń śledczych dwa tygodnie przed śmiercią pobił ją pijany ojciec. Czy to mogło się przyczynić do jej śmierci? To ma ustalić śledztwo.
Zwłoki Natalii w lesie. Miała troje dzieci. Ksiądz: módlmy się za aresztowanego Rafała
134.5k

Zwłoki Natalii w lesie. Miała troje dzieci. Ksiądz: módlmy się za aresztowanego Rafała Zwłoki Natalii w lesie. Miała troje dzieci....

Zwłoki Natalii Karaczyn znaleziono 1 maja na zalesionym terenie przy Hollywell Road, niedaleko Sligo. Kilka dni wcześniej siostra Polki zgłosiła jej zaginięcie. Gardaí (policja w Irlandii) podejrzewa o zabójstwo męża 30-latki, Rafała K. Mężczyzna został oficjalnie oskarżony i aresztowany. W trakcie pogrzebu Natalii, ksiądz prosił zebranych by pomodlili się w intencji Rafała.
Trzy dni szukali Natalii.Ciało Polki ukryto w lesie
70.4k

Trzy dni szukali Natalii.Ciało Polki ukryto w lesie Trzy dni szukali Natalii.Ciało Polki ukryto...

Gardaí z Silgo w północno-zachodniej Irlandii odnalazła ciało zaginionej Natalii Karaczyn. Mieszkająca w Crozon Park 30-latka zaginęła w niedzielę. Siostra przekazała policji, że Natalii planowała pójść do kina, a później na domówkę do znajomych. Nigdy nie dotarła jednak do domu. W związku ze śmiercią 30-latki aresztowano jedną osobę. Jest nią 32-letni mężczyzna, którego znała.